G.ANTEPTE GÖREV YAPACAK MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU..

İŞTE GAZİANTEP BELEDİYELERİNDE GÖREV YAPACAK OLAN MECLİS ÜYELERİ


BÜYÜKŞEHİR’DE  BELEDİYE MECLİS ÜYESİ

AK Parti’nin Şehitkamil’den  Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine, Abdulcabbar Özkara, Mehmet Murat Özgüler, Ümmü Gülsüm Avcı, Hüseyin Güzel, Selami Yetkinşekerci, Ümit Buzul, Şahinbey’den de Birol Ülger, Ünsal Göksen, Fikret Ertan Filik, Kamber Kurt, Yaşar Torun, Erhan Can ve Tuğba Güngör seçildiler. CHP Şehitkamil’den Reis Reisoğlu ve  Hasan Hurşit Yıldırım seçilirken, Şahinbey CHP’den Ruhi Karadağ ve Fatma Çam seçildiler. Oğuzeli’den de AK parti’den Yılmaz Türk, Mahmut Bozoğlan Büyükşehir Belediye Meclis üyesi olurken, MHP’den de İsmet Tunç girdi.

ŞAHİNBEY’İN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

AK Parti’nin Şahinbey Belediye Meclis üyeliklerine Birol Ülger, Ünsal Göksen, Fikret Ertan Filik, Mehmet Yaşar Torun, Kamber Kurt, Tuğba Güngör, Müslüm Yüksel, Abdul Süphan Ceylan, Mehmet Erol Maraş, Bekir Aslan, Emine Şehnaz Kayalı, Metin Gün, Süleyman Kılıç, Mehmet Okutan, Sultan Canan Şahin, İsmail Çınar, Mustafa Tahir Özkara, Mehmet Okyay, Nihat Aydıngüler, Ahmet Yazıcı, Deniz Göv, Mikail Avcı, Şahin Özbal, Mehmet Demirbaş, Kenan Durur, Abdullah Genç, Yahya Serkan Emre, Filiz Üzücü, Mehmet Erhan Can, Kurt Ali Kılçık, Oğuz Bazoğlu, Ekrem Yıldız, Hayriye Özmantar seçilirken, CHP’den Ruhi Karadağ, Fatma Çam, İzzet Ağdoğan,  Sofu Çolak, Nihat Necati Bencan, Zeki Böke, Fethi Çelikaslan, Mehmet Bilici, Mahmut Demirel, Erdal Geçit, İmam Dağdelen, Mustafa Şahin ve Cuma Güneş seçildi.

ŞEHİTKAMİL MECLİS ÜYELERİ

AK Parti Şehitkamil Belediye Meclis üyeliklerine Abdulcabbar Özkara, Mehmet Murat Özgüler, Ümmü Gülsüm Avcı, Hüseyin Güzel, Mehmet Er, Selami Yetkinşekerci, Seydi Battal Aksu, Sait Kılıç, Ferah Aksoy, Talip Esen, Mehmet Cengiz Uğur, Hüseyin Çolak, Mehmet Hayri Özkeçeci, Ahmet Eviz, Aslı Birimoğlu, Rüstem Küçük, Müslüm Caymaz, Mustafa Darıcıoğlu, Recep Bozkurt, İsa Ensari, Mehmet Görmez, Abdo Katmerci, Harun Karataş, İbrahim Kanidağlı, Ömer Can, Mehmet Fatih Hösükoğlu, Abdullah Kurt, Zeki Turan, Hüseyin Küçük, Mehmet Çelik, Ümit Buzul, Mehmet Yılmaz, Mehmet Hilmi Teymur, Zeynel Tokdemir, Musa Yıldız seçilirken, CHP’den Reis Reisoğlu, Hasan Hurşit Yıldırım, Mehmet Sucu, Sait Yalçın, Mustafa Kemal Güneş, Abdullah Dağlıoğlu, Mehmet İrfan Demirci, Mustafa Özmermer, Pınar Tütüncüler ve Yaşar Dağdeviren seçildiler.

OĞUZELİ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ

AK Parti Oğuzeli Belediye Meclis üyeliğine Yılmaz Türk, Hasan Hüseyin Akdeniz, Fatih Emre, Ayvaz Uzun ve Mahmut Bozoğlan seçilirken, CHP’den de Hamdi Küçükcü, Süleyman Maş ve Ali Yaşar seçildi. MHP’den İsmet Tunç, Mehmet Dinçkan ve Abdulkadir Aksoy Oğuzeli Belediye Meclis üyeliğine girdi. 

AKParti Oğuzeli İlGenelMeclis İl genel meclis ÜyeliğineFarukAteş,MehmetErmayasıseçilirken,CHP’dendeCemalKoca’nınseçildiğibelirtildi.

ŞAHİNBEY İL GENEL MECLİS ÜYELİKLERİ

AK Parti Şahinbey İl Genel Meclis Üyeliklerine, Ömer Nasuhi Güleç, Ali Kaplan, Mehmet Menderes Karaduman, Enver Koçak, Cuma Fedayi, Selim Petek ve İsmail Denezci seçilirken, CHP’den de Ahmet Sönmez, Yavuz Yıldız, Kudret Evran ve Aziz Çakmak seçildikleri bildirildi.

ŞEHİTKAMİL’İN İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ

AK Parti Şehitkamil İl Genel Meclis üyeliklerine Enes Özkarslı, Mehmet Ali Çiftçi, Vakkas Çevik, Eyüp Özcan, Ali Demir, Mehmet Talip Gören, Hatice Betül Büyükbeşe seçilirken, CHP’den de  Ahmet Topal,Mehmet Yalçınkaya ve Miray Çankaya seçildikleri belirtildi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !